| Boy_Skilled_1998 a întrebat:

O guma mi s-a lipit de pantaloni.Intrebarea e cum pot scapade de guma lipita?

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Salut am citit intr-o revista ca ca trebuie sa bagi pantalonii la rece ( in frigider cand ii scoti ii vei putea curata cu o periutawinking mult succes

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

O tai cu foarfeca, oricum pantalonii gauriti sunt la moda.

| Sim0 a răspuns:

Cu fierul de calcat :]. Pur si simplu calci cu fierul pe locul respectiv ( unde este lipit cu guma). Se va deslipi, garantez.

| pinkypuffy a răspuns (pentru Sim0):

De fapt trebuie sa puna un ziar pe guma si dupa sa calcewinking

| Sim0 a răspuns (pentru pinkypuffy):

Da, sau orice alta bucata de hartie.

| Koalass a răspuns:

Freaca usor cu ceva dar ai grija sa nu deteriorezi pantalonii