| Xpert2000 a întrebat:

Help, mi s-a stricat fierul de calcat aveti vreo solutie sa imi calc tricoul... URGENT!

Răspuns Câştigător
| Daniel2332 a răspuns:

Vrei sal calci? a e simplu îl arunci pe jos şi sari pe el timp de 5-10 minute si voala! laughing sau cere un fier de calcat de la vecinii tongue

| Xpert2000 explică (pentru Daniel2332):

Mdalaughing ce putea sa zica un roman autenticlaughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Data viitoare dupa ce il scoti din masina il scuturi de cateva ori si dupa ce se usuca il iei de pe sarma in conditii optime.

| meduzza a răspuns:

Se poate calca foarte usor cu masina de aburi daca ai big grin