| Anapanda a întrebat:

Hey, am o idee faina sa imi decorez frigiderul de primavara-vara cu multi magneti de frigider. Iau un magnet rotund si lipesc o floare pe el si umplu frigiderul de flori. Ce vreau eu sa intreb ar fi daca nu se afecteaza frigiderul cu ceva avand in vedere ca vor fi multi magneti are cum sa afecteze cu ceva frigiderul?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Foarte misto ideea, dar nu are nici macar o utilitate practica: te-ai gandit ce dragut va fi cand vei inchide si deschide usa frigiderului si mai incep sa-ti cada cate unu-doi magneti pe podea? Sau cand trebuie sa inchizi usa frigiderului cu ditamai oala de mancare in mana si ti se agata toti magnetii aceia de maneci?
Oricum, ca idee, poti sa umpli tot frigiderul cu magneti ca nu reprezinta o problema, alta decat cea descrisa de mine. Mai bine fa doar o floare mare in mijloc.

| Anapanda explică (pentru Lostlyric):

Dar nu prea are cum sa se prinda de oala si de cazut daca sunt magneti slabi doar asa vad eu cum ar putea sa cada