| gabyskateboard a întrebat:

Hey bunaa ce culoare de camera credeti ca e potrivita pentru mine stiu ca nu ma cunoasteti dar pentru un baiat! funda

Răspuns Câştigător
| rrooxyyyy a răspuns:

Pai ...se vede ca esti rockar si practici skateboording si cred ca ti se potriveste albastru inchis sau verde sau mai bine iti iei un tapet e mai sigur si arata mai fain! funda pliz

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ca zugrav iti zic - cel mai adesea am lucrat cu "piersica", acel portocaliu de culoarea piersicii. Se preteaza la orice fel de mobilier sau pardoseala, si multora le place ca nuanta.
Mai poti incerca cu verde, sau albastru, insa depinde de nuanta la albastru, ca sa nu para a fi camera de spital.
Insa cel mai bine ar fi sa te duci intr-un loc unde se prepara culorile la lavabil si sa ceri un paletar de culori, pentru a le vedea, caci asa poate vei gasi o minima inspiratie pentru ce vrei sa faci, vei gasi nuanta care ti se va parea cea mai potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti baiat tii s-ar potrivi o culoare verde

| C8PILUcool a răspuns:

Galben sigur

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Un bleu deschis si daca ai tavanul alb se potriveste asa are si fratemiu in camera

| NOinformation a răspuns:

Ei bine eu iti recomand sa ti`o faci alba happy sa o ai si pentru mai mult timp :d. Eu mi-am facut`o k tampita roz straight face si acum cred ca o sa mi`o schimbe la 18 anistraight face Eu te sfatuiesc Albaa love struck Fundita?
[^.~]

| tony2001 a răspuns:

Sal.pai dupa cum te vad. eu as crede ca cv albastru deschis sau eventual tapet sau poate ceva crem depinde. mie astea imi plac sau galbui. cele mai frumoase: alabstru deschis, galbui sau crem(maroniu) fundita?

| daretofail a răspuns:

Albastru si poti sa pui stikere de la tot felul de firme gen fallen dc fundango vans emerica element etc. good luck