| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Hey! Cat costa o orhidee in ghiveci? Funda. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Isabela_6206 a răspuns:

Eu am dat o data 10 lei.

9 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Daca o primesti cadou -este gratuita
daca vrei sa o faci cadou te costa si - ambalatul
daca o cumperi pentru tine atunci nu te zgarci si cata planta sanatoasa cu frunze verzi nepatate si tulpina cu o singura floare deschisa si restul boboci
ati recomand sa nu cumperi orhidee in ghiveci ci in vas de sticla transparenta deoarece radacinile orhideelor au nevoie de lumina
iar daca vrei sa ornamentezi un,, ghiveci" cu petale de orhidee sa stii ca ele sunt comestibile

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună Ștefi! Prețil unei astfel de orhidee variază între 100- 200 lei, poate și mai mult, în funcție de cât de mare este.
O zi cu zâmbet să ai!

| Armyanka a răspuns:

Eu am luat una MARE cu 29, 99 lei de la Ambient.

| llliii a răspuns:

In jur de 50-100 lei

sunt sigura ca mama sia luat acum 2 saptamani si atat era da depinde de care este vezi tu te orientezi la magazin

sper ca te-am ajutat:*

| PrsRaluca a răspuns:

Eu am dat ultima oara 30 de lei, dar depinde de marime si de magazin. Pentru orice eventualitate sa ai la tine intre 50-100 de lei, nu strica sa fii pregatita.winking

| allexusha a răspuns:

Costa pana in50 lei

| Specialc a răspuns:

In jur de 70 de lei.I-am luat eu mamei mele acum o saptamana.

| oricare a răspuns:

Uite chiar azi m-am uitat si eu fix la o orhideie si costa 20lei sau poate si mai mult daca te ajuta cu ceva sunt din tg ocna aici costa 20 lei

| alexnicholas a răspuns:

Daca este una micuta este in jur de 30-50 de lei (depinde de oferte ), depinde si de marimea sau de unde este ea... daca este mai mare este in jur de 70-150 lei... oricum tu mergi la mai multe florarii si vezi care iti place mai mult si care este mai ieftina FUNDA