| MgtfDinamo a întrebat:

Hey!
Daca ati avea o camera un pic mai mica, ce ati alege?
Un pat de o persoana pentru mai mult spatiu sau unul dublu pentru mai mult confort?
Eu stau la curte si totusi imi petrec mult timp in camera. Am un pat dublu asa ca pare mai mica si nu imi place. Ma gandesc si ma gandesc daca sa raman cu patul asta sau sa imi iau unul de o persoana sau din ala care se desface cand vin prietenii pe la mine.
Mentionez ca nu pot sa folosesc un perete (DELOC) pentru ca am geamurile si usa de la balcon.
Daca ati fi in locul meu ce ati face?
P.S: Puteti sa imi mai dati idei pentru o camera draguta? Nu de fetite mici cu pereti roz si bla bla bla. Una mai asa... de tineret.
Ah da... imi place movul (daca ajuta la ceva)
FUNDA!

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca primesti frecvent vizite si locul preferat pentru asta este camera ta, evident e mai bine sa ai o canapea extensibila.
Genul acesta de canapele, desi mie nu imi plac dpdv estetic, sunt o foarte bun compromis intre spatiul oferit de o canapea si confortul unui pat de dormitor cu saltea.
http://www.canapeaextensibila.ro/......nelope.jpg

| Maddieeee a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

asta e draguta, eu zic sa iti iei pat de 1 persoana. vei avea mai mult loc si ajunge.

| Mihaela1964 a răspuns:

Te-ai gandit bine, poti schimba patul cu o canapea extensibila pe care o poti intinde la nevoie. Daca iti place movul iti sugerez sa varuiesti peretii in lila deschis, movul intuneca si camera pare mai mica.La ikea gasesti canapea nu prea scumpa si comoda chiar si stransa:
http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/S29874256/#/S19874266

Răspuns utilizator avertizat