| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Dau funda celui care imi spune titluri de revist si eventual de unde le pot achizitiona despre plante, in special flori, aranjamente florale, ikebana, etc.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu stiu nume de reviste de genu!
dar poti sa mergi la un chiosc in oras si sa intrebi! sigur o sa aiba acolo ce sa iti dea!

| dragutzica244 a răspuns:

Uite siteul care til dau www.casasigradinatitluridereviste.ro asta e tot daca nu merge scrii doar casa si gradina sper ca te-am ajutat acum da-mi fundita

| flavia19 a răspuns (pentru dragutzica244):

Nu merge accesat acest link. si eu vroiam titluri concrete de reviste, nu linkuri