| littleladybug a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi decorez putin camera asa ca m-am gandit sa imi fac un colaj cu poze pe care sa le pun pe o placa de polistiren extrudat doar ca vreau sa imbrac acel polistiren sau sa il decorez cu ceva....Cu ce as putea sa il imbrac? tin sa mentionez ca placa este de culoare roz si as vrea sa ii fac ceva cu portocaliu... multumesc!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pe autocolant, nu vor prinde pozele bine(se vor dezlipi). Placa de polistiren o poţi vopsi cu un lac colorant.

| harhas a răspuns:

Autocolant de colarea respectiva

| gabriella_2666 a răspuns:

Dap...o poti imbraca cu autocolant de cularea repectiva, dar daca nu vrei poti desena chiar tu pe ea, floricele de culare portocaliu, rosu, mov sau alte culori care sa se potriveasca cu polistirenul. Pozele ai putea sa le asezi pe autocolant in zic-zac, sau alta forma, cred ca va arata mai bine decat cu pozele aliniate.
Sper sa-ti iasa ceva frumos...