| mgtow a întrebat:

Https://images.app.goo.gl/ohdRVyT2Yjhsw2As5

https://images.app.goo.gl/Dd2nrzKMSUTCnmAv6

https://images.app.goo.gl/DFE37cq5LExaV3Go7

Credeti ca va exista o firma care poate transforma un apartament cum sunt in pozele alea? Cand ma intorc acasa vreau sa ma simt ca in anul 2543 nu imi place deloc mobilierul actual, sa te simti ca in viitor acasa e misto chiar.

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nu crezi ca asta va ridica si pretul apartamentului?

13 răspunsuri:
| mgtow explică:

Https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images dormitorul asta e misto de fel fara lampile alea

| Wr3nch a răspuns:

Exista cum sa nu.laughing Dar daca e apartament in Ro, va costa mai mult decoratul fata de aparament in sine laughing

| mgtow explică (pentru Wr3nch):

Sa-mi trag naiba, e mai misto un ambient spatial in casa decat mobila antica cum e in zilele astea, trebuie sa fie firme care fac la comanda si le monteaza numai ca dorelii nostri daca ii pui sa faca ceva in casa fie lasa stramb sau crapat, meseriasi straini germani de ex ar face treaba buna lucreaza perfect la milimetru. Incet incet in timp se poate transforma dar trebuie rabdare oricum

| mgtow explică (pentru mudokins78):

Da, dar imi plac formele alea rotunjite si luminitele e destul de fain. Oricum nu ma grabesc se poate rezolva in timp putin cate putin fac treptat. La un apartament de 2 camere nu e mare inginerie. Buna poza ti-ai tras

| mudokins78 a răspuns (pentru mgtow):

Acum vreo 20 de ani,ma gandeam si eu la fel ca tine! acum e mult mai usor de facut un apartament sa arate si sa functioneze ca in Star Trek. usi, fersestre, pat, lumini, etc toate prin comanda vocala cu raspberry pi. succes!

| mgtow explică (pentru mudokins78):

Cand am vazut chestia aia m-a apucat rasul.

| mudokins78 a răspuns (pentru mgtow):

Ai incercat sa folosesti un pi cu script pentru comenzi introduse de tine sau altcineva?

| mudokins78 a răspuns (pentru mgtow):

Ce chestie?

| mgtow explică (pentru mudokins78):

Pi scriptu ala

| mgtow explică (pentru mudokins78):

Mi.a iesit o miniconsola de aia de pe vremuri pe baterii si 4 butoane de aia m.a apucat rasul

| mudokins78 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu crezi ca asta va ridica si pretul apartamentului?

| Sofer a răspuns:

Arata foarte bine. Asa as vrea sa arate viitoarea mea nava spatiala extraterestra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va exista, dar nu in Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania, m-as mira sa gasesti pe cineva care se ocupa cu instalatiile.
Mobila o poti gasi la magazin strain, exista apartamente asa prin suedia.
Si cred ca iti dai singur gauri in pereti, te apuci de craft.
(Cred ca am incurcat eu tara, cand am cautat acum nu mai stiu unde am vazut daca asta nu-i)