| iulianrebelul2452 a întrebat:

Cum sau unde pot avea un apartament la etaj mare cu vedere in jos spre blocurile si magazinele si șoselele alea luminoase noaptea? Daca nu înțelegeți despre ce vorbesc dați click pe linkul de mai jos ca e o poza din Tokyo noaptea si vreau sa am priveliștea asta.
https://images.app.goo.gl/JVr2wwi84MXnLLnXA
Va rog sa-mi spuneți ca vreau sa gasessc un apartament cu vedere in jos la blocuri etc luminoase cum e in poza din linkul de mai sus

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

Cauți un apartament situat într-un sens giratoriu cu multe magazine și blocuri înalte.
Această priveliște se găsește de obicei în centrul orașului în piață dar apartamentele din zonă sunt scumpe.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu inteleg ce anume iti este neclar? Poti avea un apartament cu genul asta de priveliste daca traiesti intr-un oras foarte modern si foarte civilizat si ai de la un milion de dolari in sus de dat pe un apartament.

Nu o sa gasesti un asemenea apartament nici la Tandarei, nici la Vaslui. Poti sa gasesti in Tokyo, Londra, New York, Singapore, etc. Singura problema este ca vei avea nevoie de vreo 20 de vieti sa strangi banii pentru el.

| edit28 a răspuns (pentru johnnny123):

Lasa-l ca n-are mai mult de 10 ani

| iulianrebelul2452 explică (pentru johnnny123):

Frate,nu vreau cu ditamai geamu naiba ca nu-s superman, vreau un apartament cu priveliștea aia din Tokyo din poza aia dar nu neapărat sin aia dar sa vad blocurile si șoselele noaptea luminoase, doar un geam mic am nev