| Speranta12 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog nume de lavabile pe care le poti curata usor de praf sau de pete? Exista lavabile pe care poti da cu o carpa umeda pe ele?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Recomand Kober poti sa speli si peretii dupa.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei ceva ultralavabil, incearca Sto. E cel mai bun in acest sens de pe piata de la noi. Dar sa nu te mire pretul ☺!
Altfel, orice lavabila e... lavabila, adica se poate spala, de aceea se numesc asa.

| AnutaAna a răspuns:

Aeria gold se curata extrem de usor si are acoperire excelenta. Din punctul meu de vedere este cea mai buna lavabila din tot ce am folosit pana acum