| 09Ioana09 a întrebat:

In aceasta dimineata am bagat haine la spalat. Când vine vorba de spalat, totul normal. Cand ajunge la clatire se opreste si nu se mai intampla nimic. Am incercat si pe alte programe, chiar si pe simplă clătire dar tot nu merge. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheama un specialist reparatii masini de spălat si intreaba l pe el, este clar defectă masina, pompa de apă sau rezistenta, ceva are, ce marcă de masina ai? Si cît este de veche?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Presiune redusa la apa?