| wannabe a întrebat:

In ce parte se strange un surub?

19 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Daca il introduci in orificiu de sus in jos el se strange spre dreapta daca il introduci de jos in sus atunci il strangi spre stanga

| mioara a răspuns:

De la dreapta la stanga.

| mircea a răspuns:

De obicei in sensul acelor de ceasornic. Sunt si suruburi cu filet "pe stanga", dar toate suruburile se strang in partea pentru care sunt fabricate.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De obicei in sensul acelor de ceasornic.

| frida0purple a răspuns:

Din dreapta spre stanga.incearca sa te convingihappy

| domidoc a răspuns:

Oh, fetele astea...Majoritatea spre dreapta.

| liliana83 a răspuns:

In dreapta!

| whitehair a răspuns:

Vad ca raspunsurile primite nu te satisfac.Si ca sa nu mai ai dubii consulta Tehnologia Prelucrarii prin Aschiere, vei gasi acolo ceea ce cauti.

| Bishop a răspuns:

Spre partea dreapta, mimeaza ca sa te convingi, eu asa am facut tongue

| adeana a răspuns:

Spre dreapta.

| Clumsiii ™ a răspuns:

In sensul acelor de ceasornic si invers daca il desfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre dreapta.La butelii e invers si inca la vreo citeva suruburi care nu sint tangentiale cu tine. Dar de baza se string spre dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general in sensul acelor de ceasornic, mai putin cele din domeniul gazelor naturale, ce se infileteaza in sens invers acelor de ceasornic.

| wannabe explică:

Vai laughingrolling on the floor
mai astept raspunsuriwinking nu va luati dupa raspunsurile date de altii ziceti cum credeti voi ca estewinking

| cooola a răspuns:

Stanga

| cooola a răspuns:

Pana la urma, care este raspunsul. sper stanga sau dreapta?

| pisicutza_5001 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floortare intrebare

| mogyol a răspuns:

Depinde in care parte stai