| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pot strange gaurile din urechi de la cercei, care s-au largit in timp de la cerceii grei? am apelat la un medic chirurg si mi-a cerut 200euro. exsista ceva solutie in farmacii care strange pielea sau unguent,sau daca voi purta doar cercei cu surub se vor strange? a mai patit cineva asta? sfaturi, pareri?

1 răspuns:
| JulyStorm a răspuns:

Incearca sa mergi la un spital de stat, nu la o clinica particulara. E nevoie de o cauterizare usoara (si nu cred sa coste mai mult de 100 lei). Intreaba medicul de familie unde sa mergi exact, sigur te poate indruma.