| anonim_4396 a întrebat:

La ce pret este o casa de 20 metri patrati daca mi-o construiesc pe propriul teren, din BCA? Dar din lemn? Pe un site al unui magazin din RO ce vinde produse pentru bricolaj, costa o casa din lemn, 10 metri patrati, 10.000 lei.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Costurile depind de multi factori, e greu de zis o suma.
In privința casei de 10 mp, aia nu are cum sa fie casa. E o mini magazie de unelte probabil, un fel de dulap mai spațios.

| sierra1 a răspuns:

Dacă una gata făcuta costa zece mii e limpede că dacă ți-o faci tu ieși undeva pe la jumătate