| coolnapster a întrebat:

La o garsoniera de 29.31 mp cat m-ar costa mana de lucru pentru zugravit, dat jos/pus faianta (baie, bucatarie), pus gresie (baie + bucatarie +hol+ camara), pus parchet (camera), instalatii sanitare, instalatii electrice? Mentionez ca este o garsoniera batraneasca si trebuie dat cam tot jos, iar instalatiile electrice sunt pe sistem vechi si trebuie schimbat si contoarul.

3 răspunsuri:
| yulian1971 a răspuns:

Daca mai esti interesat: http://www.renovari-instalatii.ro

| costy00 a răspuns:

Suntem din arges lucram ieftin daca va intereseaza tel contact 0720579893

| mega a răspuns:

Pentru o oferta concreta, contactati-ma la tel:021.667.77.59