| oleee a întrebat:

Cam cat costa un meserias sa-mi renoveze apartamentul (2 camere) (zugravit parchet gresie faiantza.)?

22 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| al a răspuns:

Zi si tu mai milte detalii ce suprafata ai de parchetat si ce suprafata ai de gresie si faianta si cam citi mp ai in camere si atunci pot sa iti spun aproape exact

| ianacristian a răspuns:

Daca vrei trimite un mail la ianacristian@yahoo.com,cu mai multe detalii, si iti fac o oferta de pret, convenabila, itit trimit si poze cu amenajari facute de mine.de regula gresia si faianta sint cam 25 lei mp.trimite mail si facem u pret ok?

| fierforjat a răspuns:

Tocmai trec printr o renovare. Te pot ajuta cu sfaturi.De unde esti?

| robert09 a răspuns:

De unde esti? Are tata firma de asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un meserias eftin e egal cu nota 6 la scoala nota de trecere sa nu fi repetent. unul bun e si scump dar ai satisfactiia ca in urma lui ramine rezultatul vizibil placut dureaza-ntinp deci investitiea nu genereaza pareri de rau. cu respect Infinit (ori cind va stau la dispozitie cu sfaturi si chiar cu executiea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai mult de 3500 ron nu te ajunge mana de lucru, si materialele mai putin. Facem economie ca e criza. Unii nu inteleg ca e criza si trebuie sa faca preturi mai mici.Nu tot ce e scump e bun, poate sa fie scump si sa nu fie bun.Depinde de seriozitatea omului. Daca vrei sa vorbim mai multe putem vorbi la id de mes cypitala_cyp lucrez in constructie si am eperienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zugraveala 6lei pe metru parchet 12 lei pe metru faianta gresie 25leipemetru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zugraveli 6lei/mparchet12lei/mgresie faianta 25lei/m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti si daca mai este valabil anuntul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 2500 lei daca te intereseaza suna la nr 0732895193

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatti si mami stie ei se ocupa cu dast
ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O720025199 pret criza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene ai renovat? frei sa renovezi lasa-mi unmesaj pe email mihai1232007@yahoo.com si iti fac eu cu bani putini.

| bucurestiamenajari a răspuns:

Preturi pentru amenajari interioare puteti gasi aici: http://amenajarirenovariapartamente.ro/? page_id=43

| tortulet a răspuns:

Gratis constatarea, si restul cat mai ieftin si de calitate contacteaza-ma

| dyana2109 a răspuns:

Recomand cu mare incredere, iar la fata locului preturile se mai si negociaza
www.finisajelux.ro

| silvar a răspuns:

Un apariament cu 2 camere amenajat zugravit faianta grasie parchet cel mai ieftin pret 4000 lei 0723812773

| IBogdan a răspuns:

Depinde asta nu va putem zice pana nu venim sa evaluam ...lucram foarte ieftin si foarte curat pentru detalii sunati la 0732919481

| Diaconu_Elena_Alina_1980 a răspuns:

Am o echipa de meseriasi formata din sot si sotie care miau renovat apartamentu mai au 2 zile si finalizeaza lucrarea sunt super multumit de ei luati legatura cu ei sunt liberi in urmatoarea perioada.au preturi bune si sunt seriosi o sa te convingi. tel. 0721496832...

| Bsebastian a răspuns:

Cam 3000. 4000 depinde cam ce suprafata ai in pm. am un linkc aici cu lucrari de ale mele: http://youtu.be/8VA4VPiSrZ4