| Danielbosss a întrebat:

M-am trezit azi dimineata si am vazut niste viermi mici cat un bob de mazare am gasit si in bucatarie si in camera. nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te duci frumos la o farmacie veterinara si ceri o fiola de REGENT, ori explici cazul tau si te rezolva.
O zi bunahappy

| Anonimuserr a răspuns:

Au napadit viermii in casa ta. E ca intr-un film horror. Da cu un isecticid ca Regemi de gandaci (trebuie preparat inainte intr-o sticla de 500 ML) si se pulverizeaza asa cum pulverizezi cu solutia de geamuri, numai ca pulverizezi pe jos prin casa pe la colturi pe pervazul de la geam etc.

| Gunoi a răspuns:

Ar trebui să apelezi la personal specializat să scapi de toți ar fi cel mai sigur și cel mai eficient.

| AKARA0 a răspuns:

Da si tu cu spray de muste prin casa.