| Mip_Kevin_2000 a întrebat:

Azi dimineata dupa ce m-am trezit pe jos am vazut niste bobite mici de apa pe parchet care cred eu ca sunt de la condens. Sub pat erau si mai multe. Tin sa mentionez da sub parchet am izolat dar sub acea camera este casa scarii... Ce as putea sa fac sa nu mai fie apa? Daca as izola pe afara ar ajuta?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu am mai auzit de condens deasupra pe parchet. Cu siguranta sursa e cu totul alta.

| express11 a răspuns:

Nu.doar sa izolezi tavanul casei scarii sub camera, sau sa scoti parchetul, sa pui polistiren, apoi parchetul.sau pui vata minerala sub parchet, altfel o sa mugegaiasca sub parchet.