| OpreaVolmer a întrebat:

Masina de spalat trage apa dar în același timp o evacuează.De ce?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Masina de spalat trage apa dar în același timp o evacuează"

1 nu in același timp
2 fiind două aperații diferite și decalate in timp, "de ce"-ul nu-și are rostul

| relian a răspuns:

E computerul dus, so fi defectat. Daca ai manual, cauta undeva la troubleshooting si vezi ce spune acolo.
Ori cauta tot in manual cum sa faci diagnostic, se apasa ceva butoane simultan, apoi se da un cod, te uiti in manual si vezi ce inseamna acel cod, asa afli ce probema este.

Dar de regula computerul se duce, pompa functioneaza ca baga si scoate, restul si alea is bune, doar comenzile is rele, din computer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică apa trasa nu se strânge in cuva și e expulzată imediat?
Asta vrei sa zici?