| alexandra_8635 a întrebat:

Mi-a murit fetita acum 2 luni din cauza sindromului dawn am cancer la san am divorta.
ce mai e de facut?

Răspuns Câştigător
| skriil a răspuns:

Lucrul care mai e de facut e sa speri in continuare si sa faci tot posibilul sa te insanatosesti si sa te bucuri de viata din plin. Imi pare enorm de rau pentru fetita ta. dumnezeu o va face un ingeras ce te va vechea mereu. iar tu lupta pana la capat. succes.

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Cere parerea unui psiholog. fa cateva sedinte. o sa te simti mai bine. ce e de facut? incearca sa-ti refaci viata, sa vezi partea buna a lucrurilor

| nico6 a răspuns:

Buna imi pare f rau pentru fetita ta.nu ma aflu in masura sa iti zic ce ii de facut pentru ca eu nu stiu ce as face de as fi in postura ta sa ne fereasac dunezeu pe toti. inca o data imi pare rau, ai grija de tine.

| utilizatorull a răspuns:

Eu spun ca urmatorul lucru este GOD (Dumnezeu) daca iti place sa citesti intra pe ebible.ro daca vrei du-te la preot si spune-i sa se roage pentru tine daca vrei mergi la penticostali, baptisti trimiti un bilet in biserica si toata biserica de roage pentru cauza ta moca eu zic ca asta este singura solutie big grin multa multa multa bafta iti doresc >big grin