| Maria_6250 a întrebat:

Mi-am cumparat un cuptor cu microunde acum 2 saptamani! L`am asezat la bucatarie, pe masa, iar acum a inceput sa scartzaie cand ii dau drumul?! De ce?
Tin sa mentionez ca de la greutatea cuptorului, blatul de la masa s-a cam deschiolat, insa am pus cuptorul si pe alta masa si tot scartzaia! Voua vi s. a mai intamplat?

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

daca ai garantzie la el du-l imediat la service cu certificatul de garantzie pericol de iradiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mami, esti praf! maria nu dorea decit sa se laude ca si-a luat cuptor. Nu vezi ca nici nu stie sa spuna ce se intimpla?
Sa nu mai spun ca Maria este si mai praf, deoarece motorul NU POATE SA SCIRTIIE ci eventual doar suportul de platou. Asta nu inseamna nimic, trebuie doar spalat. Dar daca nu stie ce vrea? ( adolf )

Răspuns utilizator avertizat
| cucubau1992 a răspuns:

Vezi ca poate sa slabit un surub de la picioruse si de fapt trepideaza si ai inpresia ca scartzaie daca toate suruburile sunt stranse nu ar trebui sa scartaie ca nu-i avion si nu decoleazalaughing sau masian de slapat sa aiba centrifuga si sa plece de la loc