| anonim_4396 a întrebat:

Mi am luat o bluza de la pimkie. e alba si are o inimioara in mijlok rosie si scrie american sweet dreams. A bagat o mama la spalat si a iesit un albastru deschis.Cred ca de la blugii mei. A crezut k n o sa mai iasa.Cand s o spele a 2 a oara a bagat vanish si in anumite locuri e foarte alba sia mai ramas putin albastra. Daca o mai spal de cateva ori o sa se duca? Sa mai pun vanish?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca, daca a mers prima data poate mai merge. Niciodata sa nu mai bage blugi cu haine albe ca e clar ca asta e rezultatul! Si ai grija si la prosoape, indiferent de culoare, daca le bagi impreuna cu alte haine bune sau negre lasa scame foarte multe!

| iFollowRivers a răspuns:

Nu de cateva ori, ci doar o data.pui putin vanish, si o lasi la muiat ...macar 20 de minute.

| Kasya a răspuns:

N o sa iasa rosu ala de pe ea?

| Kasya a răspuns:

Am pus o cu totul.dar prima oara cand cand am scos o de la masina avea niste urme albe la umeri.am pus vanish atunci.acum parca e mai bine da tot are petele acelea albe.

| DeutzaMyky a răspuns:

De data asta cand o speli pune vanish direct pe ea. evitand zona rosie

| smecherul71 a răspuns:

Eu zic sa nu o speli ca o sa iasa din nou dar daca vrei incearca dar iti sfatuiesc sa nu o speli