| Sapphire a întrebat:

Anul trecut am facut prostia de a baga o bluza gri in masina de spalat cu o alta bluza, dar albastra. Cand s-au uscat am observat ca bluza gri era patata de la cealalta. Am mai bagat-o o data la spalat pe cea patata, dar nu a iesit nici asa dar nici cu Vanish, acetona, Ariel spray.
Cu ce as putea scoate petele de pe ea eficient?

2 răspunsuri:
| Lorelei_8102 a răspuns:

Cosul de gunoi ar fi o solutie))

| Shuellen a răspuns:

Nu se mai pot scoate, pentru a "recupera" intr-un fel bluza o poti baga iar la masina cu una albastra sau chiar aceeasi poate iese un model, daca nu...la gunoi!