| anonim_4396 a întrebat:

Miley stie si engleza si romana?

15 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Poi din cate am inteles eu Miley stie aproape toate limbiile acestei lumi idioate.Nici macar nu stie unde e Romania da sa mai stie si romana? Ea stie doar engleza.oh go on[trebuie sa ne asteptam de la altceva de la ea?]

| AndutzaAndu a răspuns:

Daaaaa, si chineza o stie, si germana... chiar si romana laughing. Acum lasand gluma la o parte, Miley stie doar engleza, ca doar e limba ei natala, nu? Si personajul ei este dublat in limba romana la noi in tarawinking.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Engleaza stie, pentru ca este limba care o vorbeste. dar romana nu stie cu siguranta.

| Anecherry a răspuns:

Da, si bengalezawinking

| mariaw a răspuns:

rolling on the floor
ok.inca o data laughing
Personajul ei este dublat in limba romana

| soricica a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai mai mult de 11-12 ani...sau poate chiar mai putin... avand in vedere unde ai pus intrebarea si mai ales intrebarea
Deci Miley asta a ta, nu stie decat engleza, pe care o vorbeste, romana nu o stie[fiind o limba destul de grea pentru straini], cred ca nu stie nici macar unde e Romania noastra mica, dapoi sa mai si ne vorbeasca limba.
Bye:*

| Klara a răspuns:

Nope, ea vorbeste doar latina si greaca veche rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie nici unde e romania! si vrei sa stie romana oh go on
Lumea este din ce in ce mai proasta straight face straight face straight face straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie. doar engleza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea, sunt si eu unul dintre cei mai mari fani Mileywinking dar...cum sa stie romana laughing cred ca esti destul de mica ei bine eu am 13 anishory si sa stii ca Miley nicy nu cared spre kultura ei generala ca ea stie romana happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca stie si ungureste...
. ha nu sigur ca nu...stie doar engleza doamne cati anisori ai 6/7 ani

| Яùxsi a răspuns:

Nu stie romana. Ceea ce vezi tu la televizor este tradus in limba romana

| selfish lover. a răspuns:

Da.smug

Si chineza stie oh go on

| Madutza_9991 a răspuns:

Nu.doar engeza, in mare.

| andreeadeeathebest a răspuns:

Imi pare rau ca iti raspund negativ...
Miley stie doar Engleza.
Raspns negatiz sad
Nu iti pierde speranta