| IIIx333III a întrebat:

Nasii mei vor sa se mute la curte. Gata, actele sunt aproape gata, si o sa se mute in zona Pantelimon, la o casa cu 200 metri patrati(curte).
Problema e ca acolo sunt multe magazine, iar ei ar dori(si eu si eilaughing) sa deschida o...afacere. Ce ar putea face, in afara de magazinele in exces din acea zona?

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

De ce nu o florarie

| ReadyForMee a răspuns:

Hmm.Si-ar putea deschide un salon de masaj sau un salon de coafura sau un salon de manichiura-pedichiura.Sau poate ar putea sa isi deschida un magazin de animale, un pet-shop ma refer. Sper ca am ajutat! Numai bine si sper sa aiba spor cu orice afacere si-ar deschide!
ReadyForMee~~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am fost si eu in comuna Pantelimon si am vazut cite magazine sunt in schim nu stiu daca am vazut cofetarie sau ceva patiserie cu gogosi