| gemeni6226 a întrebat:

Avand in vedere ca azi e ziua indragostitilor as dori sa aflu parerea personala a cat mai multi si anime care ár fi cea mai mare fapta ce ár fi in stare sa faca pentru dragostea lor.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

404 not found... laughing

| gemeni6226 explică (pentru danutzu96):

De acord si eu sunt la fel dar am fost curioasa daca macar v ati gandit ce ati face pentru persoana iubita.

10 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Eu cred ca dragostea nu trebuie aratata doar in aceasta zi. Iubirea vine in fiecare zi, nu doar o data pe an. Asa ca fiecare dintre noi trebuie sa ne aratam aprecierea, iubirea, afectiunea fata de persoana iubita prin gesturi mici, prin multumiri si nu prin cadouri scumpe si poze postate pe site-urile de socializare unde sa arati cat de rasfat/a esti.

| gemeni6226 explică (pentru JustDeedee):

Asa e dar eu am intrebat de cea mai mare fapta.

| JustDeedee a răspuns (pentru gemeni6226):

Probabil o cerere in casatorie.

| RAY a răspuns:

Eu numai cred in asa ceva

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

E foarte greu daca nu imposibil pentru unii de a gasi o dragoste adevarata dar eu am fost curioasa cine ce ár face in ipostaza de ar gasi o.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Eu nu am nevoie de asa ceva ma simt ok

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Din fericire fiecare e liber sa aleaga ce isi doreste de la viata. Noapte buna.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Matematica e o stiinta exacta man