| Explicit90 a întrebat:

O intrebare la care va raman recunoscator, cat bca ( 60/25/25, grosime perete, 25 ) imi trebuie pentru: un hol 5 lungime pe 1.50 latime si 2.80 inaltime, o sufragerie 5/5 si 2.80 inaltime, un dormitor 5 lungime pe 4 latime si 2.80 inaltine, o bucatarie, 5 lungime pe 3 latime si 2.80 inaltime, nu calculam ferestre si usi, astept cu nerabdare raspunsurile voastre, va multumesc tuturor!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de calculat aici dar te poti interesa cati metri patrati are un palet de bca-uri si apoi calculezi cati metri patrati ai de ridicat.

| marian7474 a răspuns:

10 m cubi