| alexandrubt13 a întrebat:

O recomandare pentru un lac bun, recomandat pentru gresie la exterior sa-i dea luciu si sa fie protector m-am gandit la Lac Piatra / Beton / Gresie, Impermeabilizant Nano, Efect Satinat / Lucios, NANOMAX sau poate este altul mai bun.

1 răspuns:
| controlby a răspuns:

Nici un lac nu e suficient de bun pentru exterior, ca emailul gresiei obtinut in cuptor, la diferentele de temperaturi si intemperii se va exfolia, la exterior ori pui gresie lucioasa, ori pui gresie mata, si asa ramane.