| Zuse a întrebat:

O data la cat timp vidanjezi o fosa septica de 1000L pentru 3 persoane?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

3 saptamani sau o luna.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Foarte greu de spus. Depinde ce ajunge in ea, ai sanse sa o folosesti multi ani fara vidanjare, daca folosesti pastile bio-activatoare, detergenti bio si scoti surplusul de apa.
Recomandat ar fi sa mai adaugi un compartiment de 1000 litri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu mașina de vidanjat și un furtun, maximum într-o oră.
Și căcănari pricepuți, a must, of course.

| Yuoia a răspuns (pentru sadrian46):

"O data la cat timp " si nu "in cat timp". Apropo de "priceputi".

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Alo, gara, vrea sa stie la cat timp se vidanjeaza, nu cat timp dureaza vidanjarea, căcănar „priceput"!

| sadrian46 a răspuns (pentru darrio2007):

Păi de unde să știu eu cât se kk ei, că nu stau eu să îi șterg.

| Yuoia a răspuns:

Nu conteaza cate persoane sunt ci cat de repede se umple. Dar e de preferat sa nu o lasi sa se umple ci sa o golesti mai repede. Probabil la intervalul spus de @darrio2007.