| LittlePerfectGirl12 a întrebat:

Parintii mi-au cumparat un catel mic http://uld6.odnoklassniki.ru/getImage?photoId=4993912428 45&photoType=0 si nu stiu cum sa-i pun numele... puteti sa-mi dati vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si sa iti traiasca catelulhappy
e baietel? Maxx/Pyky/Rony/
daca e fetita..Dolly/Gylda/Ryta/Rona/Betty.
O zi frumoasa sa aihappy

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Toate numele sunt folosite de mine si de fiica mea..si am omis un nume al catelusei mele Bella...Pyky a fos numele celui din avatarul meu care din pacate nu il mai am, pe cel mare il cheama Maxx, mijlocia Bella si printesica mica Dolly...Rona si Betty sunt ai fiicei mele, iar Gylda a unei cunostite.
O seara bunahappy