| XatomisX a întrebat:

Pe la 12 am terminat de zugravit camera si acum m-am mutat in ea are ceva daca stau in camera unde e proaspat vopsit? in acest miros imi dauneaza cu ceva? eu din cate stiu peretii s-au dezinfectatwinking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa geamurile toata ziua deschise si nu va fi nici o problema, mirosul va mai persista oricum dar nu cred ca iti poate face rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau daca e lavabil contine aracet, ceea ce nu e rau daca esti boschetar, s-ar putea sa fie chiar o surpriza placuta, dar daca nu esti s-ar putea sa nu iti placa, oricum, intra in camera si incearca sa iti dai seama cum se simte, daca crezi ca nu ar fi ok atunci nu dormi acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Tyrr a răspuns:

Depinde de vopsea sunt anumite vopseluri care nu au miros! iar daca zici ca ai terminat de la 12 si banuesc ca apoi ai lasat si tu geamuri ceva timp deschise sa se aeriseasca, nu ar mai trebui sa patesti nimic(daca ai aerisit)! nb"