| Cr7adi a întrebat:

Pechinezul meu nu vrea sa doarma cu mine, doar cu tata.Seara când îl pun la mine in camera si vreau sa ma culc tot vrea sa iasă si tot plânge la ușa.Pechinezul are 3 ani.Cum sa îl fac sa nu planga si sa nu stea la ușa.Problema e ca îl iubeste pe tata mai mult.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un link cum sa castigi increderea unui caine.http://cumfacsa.ro/......unui-caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo,nu faci exercitiile astea crezand ca intr-o zi,doua ii castigi increderea,ci mai multe zile,prin asta ii dovedesti iubirea. Daca in doua trei zile tot zgaraie la usa sa meraga la tatal tau,nu te descuraja, contiuna sa-l alinti, sa te joci cu el, apoi, lasa-l sa mearga unde vrea dar.lasi usa deschisa nopatea,si la tine si la tatal tau, in acest fel, te va vizita nopatea, si, daca il simti, mangae-l alintal din nou si se va culcusi la picoarele tale.

| ZvT a răspuns:

Leaga-l.

| archas a răspuns:

Pe taicatau il vede ca si stapan...deci degeaba o sa incerci nu vei reusii!

| FuckYoUmEn a răspuns:

Si eu am tot pichinez si are exact aceeasi varsta ca al tau. Am avut si eu aceeasi problema, dar la mine a fost vorba de mama. Faza e ca trebuia sa il obisnuiesti cu tine, de mic. Acum tot ce poti sa faci, este sa iesi cu el des pe afara, sa vada ca ii esti prieten. Nu il forta daca nu vrea sa doarma cu tine, ca mai rau inrautatesti situatia si risti sa te muste. Joaca-te cu el si hranestel cu mancarea lui favorita. Dar ai grija sa nu se bage altcineva peste tine, astfel incat sa inteleaga gresit cine ii e prieten... Sper ca te-am ajutat SUCCES :-D

| Ela1234 a răspuns:

Pai incearca sa il alinti mai mult sa il plimbi mai mult sa cand il iei langa tine in pat mangaiel si vorbeste calm si frumos cu el si incerca sa te joci cu el, sa-i tresesti interesul, am si eu un pechinez si la mine a functionat.

| bogdanel2000 a răspuns:

Trebuie sa incepi sa-l iubesti si tu cum il iubeste tatal tau noaptea. e femela sau mascul pechinezul?