| 11george11 a întrebat:

"Picatura" se dizolva in apa calda sau rece?
Daca lipesc de un tricou ceva cu "Picatura" si spal tricoul cu apa calda sau rece se intampla ceva?

6 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Adezivul''Picatura'',dupa uscare nu se mai dizolva.Am incerxcat si cu diluant sa scot o pata de adeziv si nu am reusit.

| tr3ig a răspuns:

"picatura" se dizolva doar cu foarfecawinking daca a apucat sa se usuce

| adishorMS a răspuns:

1. nu se dizolva
2. nu se intampla nimic

Răspuns utilizator avertizat
| dragutza9 a răspuns:

Cu apa calda, dar daca speli un tricom te-as recomanda sa-l speli cu apa calduta, nu prea fierbinte, sa nu se dezlipeasca tricoul.

| Appedis a răspuns:

Cu apă caldă