| anonim_4396 a întrebat:

_Pot sa-mi instalez un cort in apartament?
_Daca in camera sunt 16*C, in cort sunt 19*C?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poti, si daca vei dormi in cort, dimineata s-ar putea ca diferenta de temperatura sa fie mai mare de 10 grade.

| mont a răspuns:

Poti, dar evident fara ancorare. Dar nici nu e nevoie, ca doar nu bate vantul. Da, va fi mai cald in cort decat in camera, insa doar cat timp esti in el, pentru ca se incalzeste de la temperatura corpului.

| Ironwin a răspuns:

Da poti, si vor trece de 19 grade daca faci si ceva miscare in cort, cortul fiind mai mic se incalzeste mai repede decat o camera.