| genygeny a întrebat:

Sal cine a vazut usa pe rotund? as avea nevoie de una la sufragerie, oare cat ar costa una? am cautat si pe net dar sincer nu am vazt cineva a zis ca e cam scumpa si se face numai la comanda dar as vrea sa si vad cam cum arata ca idee

Răspuns Câştigător
| cristian82 a răspuns:

Dupa ce terminati de amenajat locuinta sa va ganditi si la un purificator de apa. Cea mai inalta metoda de purificare a apei cunoscuta pana in prezent este prin osmoza inversa. Astfel sunt eliminate toate substantele contaminante, rezultand o apa pura de foarte buna calitate, ideala pentru baut, spalat fructe, gatit, etc. Veti face imediat diferenta!
Mai multe detalii pe http://www.purificatoare-apa.com - produse de calitate la preturi OK

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

De vazut am vazut si nu mi s-au parut foarte interesante. De altfel cel la care le-am vazut si-a construit o casa intre timp, dar nu a mai pus astfel de usi. De facut se fac numai la comanda, numai de atelierele mici de tamplarie, care lucreaza in lemn masiv. Din pacate nu stiu sa iti spun si preturi, dar asteapta-te la sume serioase.