| ucvfcsb a întrebat:

Astazi am montat pe terasa o instalatie pe tub de Craciun cam de 25 de metri. Dupa ce am terminat am bagat instalatia in priza si am vazut ca mai mult de jumatate din instalatie,mai exact culoarea verde, nu functioneaza.Se vede pana unde se aprinde verdele, iar de acolo mai departe nu mai merge...sad Stiti ce as putea face sa pornesc si cealalta parte de instalatie? Urgent! (am inghetat afara)

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ar fi trebuit sa te duci cu ea inapoi de unde ai luat-o sa ti-o schimbe. Altfel, ma gandesc ca va trebui sa tai tubul sa rezolvi problema.

| Ciufu a răspuns:

Verifica legaturile/firele bine.Asa am avut si eu si nu mergea din cauza fiului, era putin rupt...Trebuie verificat... Funda?