| Rags a întrebat:

Sall de curand am fost sa culeg nuci in coaja verde si de cand le-amspart ultima data m-am facutnegru pe maini stie careva cu ce sa ma dau ca sa se ia ca cu sapunu nu prea se ia sau se ia greu de tot.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Eu am reusit cu Hipoclor substanta aceea care se foloseste ca inalbitor, se freaca bine pana simti ca niste piscaturi apoi speli abundent cu apa calda si repati daca este nevoie, la final sa folosesti neaparat o crema de maini.Succes

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cu zeama de lamaie

| IsabelaIssa a răspuns:

Clorul iti distruge mainile, desi are ceva efect. Zeama de lamaie e buna si sucul de rosii happy

| baumax a răspuns:

Sare de lamaie