| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Sall! Prietenul meu are 15 ani si nu stie absolut nimic. Nu stie sa faca baie, nu vrea sa se stearga la fund ca-i scarba, nu stie sa se imbrace, nu stie sa manance, nu stie sa-si faca ghiozdanul, nu stie sa care macar 2 kilograme, nimic nu stie, nici macar nu stie sa faca teme de dificultate moderata. El stie doar sa se joace la calculator toata ziua, dar afara nu-i place. Ce sa fac cu prietenul meu? Nu-l mai suport. Ca atunci cand mama lui nu-i acasa, trebuie sa-i fac lui toate. Deci ce sa fac cu el? Nici macar nu stie sa alerge, dar in casa stie sa alerge de nebun.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu stie sa faca baie... Inseamna ca... pute! Cum poti sta linga el?
Nu stie sa care macar 2 kilograme. Pentru asta nu iti trebuie stiinta, ci muschi.
Nu stie sa alerge. Dar cum de stie s-o faca prin casa, unde, din lipsa spatiului, e mult mai greu?
Ce sa faci cu el? Bunica mea avea o vorba cand ii spuneam de un lucru ca s-a stricat: "trebuie schimbat"!

| Donsavas a răspuns:

Poate are vreo problema de natura neuropsihiatrica,ori ii este lene,e comod si prefera sa faca cu totul alte lucruri, cum ar fi ceea ce ii place lui sa faca. Nu te voi indemna sa-i iei pe urma, poate doar putin. Fa ce iti place, vezi-ti de viata! De gunoiul sau se va ocupa singur la nevoie! Fiecare cu treaba lui. Cum iti asterni, asa dormi!

| GoldenZenith a răspuns:

Nu-i bun. E stricat. Arunca-l!
Spune-i si tu ca daca nu se schimba, "pa!".

| DavidoffUser a răspuns:

O avea niste bug-uri.Fa-i un update.

| SERIALS a răspuns:

Omg si cum a devenit prietenul tau? cum te-a cucerit?

Răspuns utilizator avertizat