| ASAF204 a întrebat:

Cine nu stie sa-si stranga masa, sa-si puna de mancare, sa-si faca singur patul, sa-si puna sosetele in picioare, sa-si faca ghiozdanul singur, sa-si incalzeasca la cuptorul cu microunde, sa-si leaga sireturile, sa-si stearga anusul de excremente (materii fecale), sa-si faca baie singur, sa se imbrace singur? Toate astea apartin cuvantului "nu stiu". Cine nu mai stie aceste lucruri.

P.S: Am 13 ani, dar mama mea ma forteaza, dar nu stiu aproape nimic.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că suferi de un handicap.

| justanotheruser99 a răspuns:

Poate înțeleg eu greșit, dar la 13 ani nu ști sa faci toate astea?