| PublicName330 a întrebat:

Sall, revin cu inca o intrebare, dar legata de Luminitele din brad. Cum se numeste aia de la luminite care contine butonul "Push" in care se schimba combinatia luminitelor? Ex: Din Combination (nr. 1) in In waves (nr. 2) si din nr. 2 in nr. 3

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu cred are o denumire anume, dar in general se numeste "controller", "modul de coamda".

| untu a răspuns:

Este butonului controlerului de comanda electronica in care poti sa schimbi jocurile luminitelor de pom de iarna!

| skoov a răspuns:

Controler ps și eu mai uit la tutoriale radio intim