| AlexPkzzz a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.Eu locuiesc in zona Spitalul Pantelimon-Vergului si stau la bloc. Vreau sa imi conving parintii sa ne mutam la o casa/vila din zona Fundeni. Vreau sa ma mut acolo pentru ca sunt multi copii in jur si am cu cine sa ma joc, aici la bloc nu am. As vrea niste sfaturi cum sa imi conving parintii sa ne mutam. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| crisu2012 a răspuns:

Tu iti doresti sa te muti, dar parintii tai au posibilitati materiiale? Sa spunem ca da. Spunele ca iti doresti liberatate, ca te-ai saturat sa stai inchisa intr-o cutie de chibrituri, ca n-ai pe nimeni cu cine sa interactionezi si sa legi prietenii, ca animalele pe care le-ai putea avea la casa va vor inveseli pe toti, ca ei s-ar putea ocupa cu activitati mai practice si mai relaxante, Ca nu ar mai fi atat de mult zgomot ca langa un spital si asta te-ar ajuta sa te concentrezi asupra temelor.Bafta!

2 răspunsuri:
| AngellenDoll a răspuns:

Invati ff bine si le zici daca vrea sa mai inveti bine va mutati si poate o da domnu sa mearga
bafta ^-^

| juravlea a răspuns:

Eu zic sa le spui parintilor tai ca si ceea ce spui si sustii tu este f important.