| Andrascumpika03 a întrebat:

m-am cam plictisit de aspectul dulapului meu. este rosu, cu fatada crem. vreau sa-l decorez dar nu stiu cum. vreau niste ideeeiiiii! (ar fi foarte tare daca ati pune si niste poze).
Funda! :*

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cu autocolant e cel mai simplu.Vezi aici :http://www.decorama.ro/......gories.asp si categoriile din josul paginii.Merit funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti autocolant de care doresti si ti-l poti aplica singur/a.

| Andrascumpika03 explică (pentru anonim_4396):

Chestia asta cu autocolante este super, dar as vrea si cateva idei
"handmade". totusi mersi fff mult!

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Exista un fel de hartie colorara care are o parte lipicioasa, si o poti decupa in diferite modele si sa o lipeste pe dulap.
Nu-mi amintesc cum se numeste, in generala noi am facut inimioare dintr-o astfel de hartie si le-am lipit pe geamuri.

| Andrascumpika03 explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Este hartie autocolanta... am incercat si este dragut mrs :* :*

| mariukka a răspuns:

Poze deale tale postere

| Allexinno1988 a răspuns:

Buna Andra uite poti merge la cineva in orasul tau unde se face mobila si acolo ceri autocolant de mahon sau diverse sortimente ce iti place tie orice culoare

| romeliakiss99 a răspuns:

Cu autocolant e cel mai bine. bafta!