| A3 a întrebat:

Salut, am cumpărat 3 uși interioare dar nu le pot monta de curând, adică cel puțin nu săptămâna viitoare. Cum le depozitez mai bine? Puse pe jos sau rezemate de perete? Ideea e să nu se deterioreze cumva laughing. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Stiu pe cineva care le-a tinut 10 ani intinse pe jos, si nu s-a intamplat nimic.Erau di stejar masiv nu din rumegus presat ca astea din magazine.
Poti sa le tii cum vrei cateva saptamani.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Puse jos, nu rezemate. Iar tocurile tot jos (dacă nu au venit cu tocurile asamblate).
Să nu fie ținute la exterior pentru că este posibil să tragă umiditate.

| A3 explică (pentru anonimg):

Da, le țin într-o altă cameră unde nu e umiditate. Mersi mult.

| Țoglă a răspuns:

Întinse pe jos una peste alta cu polistiren între ele și acoperite.