| Qf3 a întrebat:

Salut am o mica problema am 15 ani și după ce urinez ma ustura un pic nu mereu dar ma frământa si miroase urat aștept rasp!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la ginecolog deoarece nu e bine sa te usture când urinezi sau sa miroase

| sweetys a răspuns:

Probabil, de fapt mai mult ca sigur este infectie urinara. Iti urez drum bun la medic, netratata poate duce la complicatii. Asa ca maibe ar fi indicat sa te prezinti la un urolog sau ginecolog.