| mikey02 a întrebat:

Salut! Am un aspirator de cenusa de la Einhell, model TC-AV 1200 si am nevoie de un filtru pentru cenusa nou dar nu stiu de unde sa-l iau. Am cautat pe internet toata ziua dar n-am gasit nici macar modelul asta de aspirator. Stie cineva un site sau un magazin de unde pot sa-l iau? Dau funda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Am dat o cautare si am gasit cate ceva:
https://www.google.hu/search?q=filtru+aspirator+einhell+TC-AV+1200&btnK
Aceste filtre sunt folosite de multi fabricanti si modele diferite de aspiatoare. Este important CODUL filtrului.
In Cluj (p-ta Mihai Viteazul) exista un mic magazin care vinde aproape orice model de sac de aspirator, dar este indicat sa duci aspiratorul pentru identificarea modelului de sac potrivit.