| Rizer a întrebat:

SA-MI SCUZATI CATEGORIA. Vreau sa-mi comand online sac pentru aspirator, dar nu gasesc pentru modelul meu. Platinium Climax PVC 2000N- model de 2000 W. Am cautat pe site-uri dar nu gasesc, ajutati-ma cu un site sau un magazin. Am mare nevoie. Nu vreau sa dau comanda si cand vine sa nu mi se potriveasca ca sa-l cumpar degeaba.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Scuza-mi si mie raspunsul, adica sper ca-mi permiti si mie un raspuns off-topic daca tot ai postat off-category.

platinium climax? suna a marca de vibrator tongue

| Vi003 a răspuns:

Vezi ca aici se-ncinge tasta cu discutii despre sex, muta-ti aspiratorul ca se arde! big grin

| sayWhaaat a răspuns:

Sa-ti scuze categoria cine te-a facut, raportat.

| aurora1234 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cauti aici, intrebi pentru modelul de care ai nevoie http://www.saciaspirator.ro/contact