| Rizer a întrebat:

Vreau sa-mi comand online sac pentru aspirator, dar nu gasesc pentru modelul meu. Platinium Climax PVC 2000N- model de 2000 W. Am cautat pe site-uri dar nu gasesc, ajutati-ma cu un site sau un magazin. Am mare nevoie. Nu vreau sa dau comanda si cand vine sa nu mi se potriveasca ca sa-l cumpar degeaba.

3 răspunsuri:
| SkyNets a răspuns:

Cel mai bine il iei dintr-un magazin care detine aspiratoare acolo ai mai mare sanse sa-l gasesti pe cel potrivit.
Putina miscare nu strica.

| Rizer explică (pentru SkyNets):

Am cautat, dar nu gasesc, mi-e frica ca nu gasesc exact ca sa se potriveasca acolo la gaura unde bag furtunul daca ma intelegi. As cumpara universali dar nici in aia nu am incredere ca daca cumva e mai mic sau mai mare orificiul unde trebuie montat. E greu, totusi.

| Serye a răspuns:

Scoate sacul original si inlocuieste-l cu panza G4 (panza obisnuita filtranta).