| Alin1995312 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa fac o baie la tara? am camera deja

4 răspunsuri:
| NoNameqed a răspuns:

1000 de euro depinde cat de sofisticata vrei sa fie baia, si la mine a fost la fel, du-te si vorbeste cu cineva care se ocupa cu asa ceva, cineva care e din acest domeniu bafta happy

| Ralucaa69 a răspuns:

Cred ca 1000 de euro, depinde cat de scumpe sau ieftine vrei sa fie obiectele pe care le achizitionezi. Mergi prin magazine si vezi preturile sau vorbeste cu cineva din domeniu.

| Pivniceru1 a răspuns:

O sa te coste multi bani...Intai sa iei gresia si faianta in jur de 10 milioane (depinde ce calitate vrei la gresie si faianta ce culori/modele) dupa aia toate obiectele sanitare (cada/dus, boiler pe lemne sau gas, wc care e vreo 450 de lei cu tot cu, capac coturi si ce mai iti da acolo) + chiuveta si picior plus oglinda si s-a ai canalizare.Iti trebuie multi bani stiu ca si eu stau intr-un orasel mai mic si tot un fel de tara/comuna e. Salut

| dorel1meserie a răspuns:

Incearca sa vorbesti la o firma de constructii, ei de regula se ocupa si de instalatii. Daca vrei doar un mester, poti sa cauti sau sa intrebi si pe http://www.estiaici.ro