| Stefania_Cosmina_1998 a întrebat:

Ceau, am o intrebare as vrea sa fac o baie la tara, am camera, apa curentă o am trasa in curte si as vrea sa stiu cat m-ar costa, daca ma puteți ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa faci o baie sau o camera de baie? La detaliile pe care le dai nimeni nu te poate ajuta.

| MihaelaDart a răspuns:

Poti merge la un magazin de bricolaj cu masurile luate exacte la camera, vei afla exact costul materialelor pe care le doresti.

| oz_1736 a răspuns:

Un boiler si/sau o cabina de dus + racordurile + meseriasul. Meseriasul iti va spune pretul iar restul te uiti informativ pe pagina dedemanului. Daca vrei gresie, faianta etc gasesti pe aceeasi pagina